13-14 Şubat 2014 X. KOBİ Zirvesi’ne Davet

10-kobi-zirvesi13-14 ŞUBAT 2014 / Dedeman Hotel-İSTANBUL

 

Katılım için www.kobizirvesi.org.tr sayfasından ücretsiz online kayıt formunu doldurup gönderebilirsiniz.

 

X. KOBİ Zirvesi’ne Davet

 

Türkiye’nin en etkin ve en geniş katılımlı sivil toplum platformlarından olan KOBİ Zirveleri’nin X.su 13-14 Şubat 2014 tarihleri’nde  İş Bankasının Ana Sponsorluğunda İstanbul Dedeman Otel’de gerçekleştiriliyor.

 

“REKABET GÜCÜ İÇİN ULUSLARARASILAŞMA VE BİLGİ DENEYİMİ” ana temasıyla iki gün boyunca gerçekleştirilecek oturumlarda; “KOBİ’lerin Uluslararasılaşması: İhracatçı KOBİ’ler ve Uluslararası Rekabet Gücü”, “Türkiye’de Sanayileşme Sorunları ve KOBİ’lere Yönelik Çözümler”, “Yeni Pazarlar, Yeni Pazarlama Stratejileri”, “KOBİ’ler İçin Bilim-Teknoloji- Bilişim-Yenileşim”, “KOBİ’ler İçin Fırsat Yaratan Çözüm Önerileri” konuları, kamu ve özel kesimin en üst düzeyde kurumsal katılımıyla oturumlarda ele alınacak ve KOBİ’ler için dönüşümü esas alan bir yol haritası ortaya konacaktır.

 

KOBİ’lerimizin X. KOBİ Zirvesi’ne ilgisi ve katılımı Türkiye’nin dönüşümüne değerli bir katkı sağlayacaktır. Zirve programını görmek ve katılım  için www.kobizirvesi.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

About tosyovsamsun

KOBİ VE GİRİŞİMCİLİK TOSYÖV olarak, KOBİ ve paydaşları arasındaki etkileşim alanı oluşmasını sağlayarak onlara çözüm ve ortağı olarak dünya ile uyumu ve girişim özgürlüğü ilkesini gözeterek; KOBİ’lerin rekabet güçlerini, KOBİ ve Paydaşlarının potansiyellerini harekete geçirerek artırmak için varız.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s