(OMÜ) Yeşilyurt Demir Çelik Meslek Yüksek Okulunda ( OSB)-3.yıl Hamsi Günü Düzenlendi

IMG_6833 IMG_6908 IMG_6910 IMG_6916 IMG_6928 IMG_6970 IMG_6977 IMG_7011 IMG_7028

https://onedrive.live.com/redir?resid=AFF9F0383C6FCF7C%211408

OMÜ’de Hamsi Günü Düzenlendi(18 Aralık 2014, Perşembe)
Üniversite Sanayi işbirliğinde beşeri ilişkilerin artırılmasına yönelik,işadamlarımızın Yeşilyurt myo ‘nu tanımaları ,öğretmen ve öğrenci tanışıklığını geliştirmeyi amaçlayan bu etkinlikte, Samsun KOSGEB Hizmet Merkez Müdürlüğü, Ondokuzmayıs Üniversitesi (OMÜ) Yeşilyurt Demir Çelik Meslek Yüksek Okulu,Mediküm,Samsiad,Samsun Osb Müdürlüğü,Tekkeköy Belediyesi’nin katkıları ve Tosyöv Samsun Destekleme Derneği üyelerinin de etkinliğin okulun bahçesinde gerçekleştirilmesine destek verdiler.
Üyelerimiz Mustafa Seyhan ,İşgem Müdürü Uğur Hayvalı,Samsun KOSGEB Hizmet merkez Müdürü Hami Danış,Tosyöv samsun Des. Der Yön Kur Başkan Yard Turan Özfurat etkinlikte hazır bulundular.
Samsunlu İşadamları ile akademisyenleri buluşturmayı amaçlayan Hamsi Gününe, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan, rektör yardımcıları, dekanlar,Yeşilyurt Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Muhammet Dervişoğlu, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, Tekkeköy Belediye Başkan Vekili Ahmet Kara, Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Sağlam, Yeşil Yurt Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt, Belediye Meclis Üyesi Aydın Karmil, Samsunlu işadamları, akademisyenler, üniversite çalışanları ve öğrenciler katıldı.

Hamsi gününde Kenyalı öğrenci horon tepti.
OMÜ Yeşilyurt Demir Çelik Meslek Yüksek Okulu bahçesinde düzenlenen etkinlikte ,Tekkeköy Belediyesi’nin hamsi şenliğinde okul bahçesine kurulan dev mangallarda yapılan hamsiler bahçede kurulan masalara servis edildi. Programda ayrıca Karadeniz yöresine ait halk oyunları ekipleri, kemençe eşliğinde oyunlarını sergiledi.
Tarım Ekonomisi Yüksek Lisans öğrencisi Kenyalı Kıpkem-i Kiprup Binardiet de hamsi yedikten sonra diğer konuklarla birlikte horon tepti. Etkinlik hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

About tosyovsamsun

KOBİ VE GİRİŞİMCİLİK TOSYÖV olarak, KOBİ ve paydaşları arasındaki etkileşim alanı oluşmasını sağlayarak onlara çözüm ve ortağı olarak dünya ile uyumu ve girişim özgürlüğü ilkesini gözeterek; KOBİ’lerin rekabet güçlerini, KOBİ ve Paydaşlarının potansiyellerini harekete geçirerek artırmak için varız.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s