TOSYÖV İstanbul Destekleme Derneği İktisadi İşletmesi olarak 2013 yılında yeni bir proje başlattık.

 

image

Ülkemizde günlük yaşamın önemli bir bölümünü alışveriş oluşturmaktadır.Hemen her gün, hemen herkes günlük hayatı devam ettirmek için gıda ve temizlik ürünleri başta olmak üzere birçok ürün satınalmaktadır.Perakende alışverişte büyük bir bölüm market ve supermarket dışı yapılan alışveriş olmasına karşın, market ve supermarketlerden yapılan alışveriş miktarı, bu günlerde toplam pazarın %30 u boyutuna ulaşmıştır.Hızla büyüyen bu kesim, çok yakında %50 seviyesine ulaşacaktır.

 Ülkemizdeki perakende sektörünün yıllık cirosu, 313.000.000.000 $ (üçyüz on üç milyar) dolar seviyesindedir!!!! 

TOSYÖV İstanbul Destekleme Derneği İktisadi İşletmesi olarak 2013 yılında yeni bir proje başlattık.

 Perakende Sektöründe 1995 yılından itibaren BİM, A101,ToyS R US, City Life/Esas Holding, gibi kendi kulvarında öncü şirketlerde kurucu yöneticilikler yapmış ve hali hazırda sektördeki bazı büyük/orta ölçekli ULUSAL/YEREL işletmelerde çeşitli danısmanlık faaliyetleri yapmaya devam eden, Sayın Sami EVREN’ i İktisadi İşletmemizin Perakende Sektör Danışmanı olmaya ikna ettik.

 Başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye’de iki konuda faaliyet göstermeye başladık.

1-Türkiye’nin her yerinde, yerel ve ulusal marketlere ürün vermek isteyen üreticilere danışmanlık hizmeti vererek, onları hedef müşteri ile görüşme masasına oturabilecek hale getiriyoruz.

2-Özellik Anadolu’da var olan yerel marketlerin, şubeleşme, zincir market oluşturma ve uygun ürün temini gibi konularda danışmanlığını yaparak dengeli büyüyüp gelişmelerini sağlıyoruz.

 Bu iki çalışmayı da başkanı olduğunuz Destekleme Derneği ile birlikte  ilinizde  yapmayı teklif ediyoruz. Sizlerin yapması gereken sadece randevuların alınması, görüşmelere katılınması ve gerekli güven ortamının tesis edilmesidir. Bu işbirliği sonucunda İktisadi İşletmemize sağlanan kazancın %10 u kadar miktarı Derneğinize bağış olarak ödenecektir.Bu şekilde dernek giderlerinizin bir kısmına katkıda bulunmak bizleri mutlu edecektir.

Eğer bu çalışma biçimi sizce de uygun ise, bu çerçevede lutfen sorularınızı sorup süreci başlatınız.

İlinizde ya da bölgenizde, supermarketlere ürün satmak isteyen işletmeleri ve şube açarak zincir market oluşturma hedefi olan yerel marketleri gözden geçiriniz ve bu konuda sorularınız varsa sorunuz.

 Elbirliğiyle bir çok başarıya imza atacağımıza olan  inancımız tamdır.

 Saygılarımızla.

 TOSYÖV İstanbul Destekleme Derneği
Sedef Sitesi 4. Blok D:4 Ataşehir
Tel: 0216 999 01 10 Faks: 0216 999 09 10
www.istanbultosyov.org

About tosyovsamsun

KOBİ VE GİRİŞİMCİLİK TOSYÖV olarak, KOBİ ve paydaşları arasındaki etkileşim alanı oluşmasını sağlayarak onlara çözüm ve ortağı olarak dünya ile uyumu ve girişim özgürlüğü ilkesini gözeterek; KOBİ’lerin rekabet güçlerini, KOBİ ve Paydaşlarının potansiyellerini harekete geçirerek artırmak için varız.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s