TEB ile OMÜ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKAN ZİYARETi

28 02 2013  mühendislik fak dekan ziyareti

TEB KOBİ AKADEMİ TOPLANTI-Öncesi OMÜ mühendislik fakültesi dekanı prof.Dr.Fehmi Yazıcı ya ziyaretde bulunuldu.

 Tosyöv samsun destekleme derneği /www.tosyovsamsun.org/yön.kur baş.Turan özfurat ,yön.kur üyesi (Samsun işgem müdürü)Uğur Hayvalı, TEB Bankası kobi Danışmanı-ve (Rekabet Kurulu Eski Başkanı ve Tosyöv/www.tosyov.org.tr/vakfı Eski Başkanı) Prof.Dr.Tamer Müftüoğlu,Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Karadeniz Bölge Direktörü Mahmut Kiremitçi, TEB Karadeniz Bölge KOBİ Bankacılığı Satış Müdürü Sameddin Yılmaz, TEB Samsun Şube Müdürü Faruk Tahir Beyazıt ve TEB Samsun- Mecidiye şube Müdürü Bayram Koçsoy ile birlikte OMÜ mühendislik fakültesi dekanı prof.Dr.Fehmi Yazıcı ya ziyaret de bulunuldu
Eğitime davet eden Müftüoğlu, “KOBİ’lerin geleceğe güvenle bakması için finansal desteğin yanında bilgiye de ihtiyacı var. TEB KOBİ’lere yönelik bankacılık ürünlerinin yanında TEB KOBİ Akademi Eğitim Programı ile KOBİ’lerin büyüme ve gelişme çabalarına bilgi desteği sağlıyor. TEB KOBİ Akademi ücretsiz eğitimleri ve atölye çalışmalarıyla büyüme çabasındaki KOBİ’lere yön veriyor, yol gösteriyor. Daha çok başarı ve daha çok kazanç için, KOBİ’lerin ufkunu geliştiren eğitimlerimize bekliyoruz.” dedi.
TEB KOBİ AKADEMİ TOPLANTI-Öncesi OMÜ mühendislik fakültesi dekanı prof.Dr.Fehmi Yazıcı ya ziyaretde bulunuldu.

About tosyovsamsun

KOBİ VE GİRİŞİMCİLİK TOSYÖV olarak, KOBİ ve paydaşları arasındaki etkileşim alanı oluşmasını sağlayarak onlara çözüm ve ortağı olarak dünya ile uyumu ve girişim özgürlüğü ilkesini gözeterek; KOBİ’lerin rekabet güçlerini, KOBİ ve Paydaşlarının potansiyellerini harekete geçirerek artırmak için varız.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s