Ordu İlimizde Ev Pansiyonculuğu”nun geliştirilmesi ile ilgili toplantı düzenlenmiştir

“ Ordu İlimizde Ev Pansiyonculuğu”nun geliştirilmesi ile ilgili toplantı düzenlenmiştir.
002 003 004 pansiyon-595
http://www.ordukulturturizm.gov.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=532&Itemid=67

19 Kasım 2012 Pazartesi Saat 14.00’te Ordu Kültür Sanat Merkezi/Küçük Salonda Ordu İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği,Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ,TOSYÖV Vakfı ,Tosyöv Samsun Destekleme Derneği,TOSYÖV Safranbolu Karabük Bartın ve Çevresi Destekleme Derneği,   “İlimizde Ev Pansiyonculuğu”nun geliştirilmesi ile ilgili toplantı düzenlenmiştir.

Toplantıya konuşmacı olarak ; TOSYÖV Safranbolu Karabük Bartın ve Çevresi Destekleme Derneği Başkanı Bahri KÜPELİ “Safranbolu örneğinde Turizm Faaliyetleri ve Ev Pansiyonculuğu” konusunda konuşma yaptı. TOSYÖV Proje Koordinatörü Cüneyt ÖRKMEZ “Ev Pansiyonculuğu, Turizme Yönelik Farkındalık ve Yerel Değer Yaratma Yolları” hakkında konuşma yaptı. Ordu İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Eyüp ELMAS açılış konuşmasını yapmıştır.   Toplantıya ; Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürü Erkan GÜLDEREN,Ordu İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Sevim GÜRDAL,Turizm Şube Müdürü Uğur TOPARLAK, Perşembe Belediye Başkanı Selami ÇARKÇI,Yeşilce Belediye Başkanı İ. Fevzi ÜNAL,Ordu İl Özel İdaresi Şef Ertan TOP,Memur Özay TİRYAKİ ,Perşembe Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel HAYAT, Ordu Üniv. Meslek Yüsek Okulu öğretim görevlisi Cavit YAVUZ, Ordu Üniversitesi Sos.Bil.Mes.Yük Okulu öğretim görevlisi Mehmet MISIR  , Perşembe Ziraat Odası Başkanı Arslan SOYDAN, Perşembe Ziraat Odası Ziraat Müh. Nesibe SOYDAN, Ziraat Mühendisi Hüseyin NOYAN,  Ziraat Müh.Yasemin YÜKSEL, Ziraat Müh.Selma ÖZTÜRK, Fatsa Ziraat Odasından Ziraat Odası Başkanı Mehmet ÖZGEN, Ziraat Müh. Fatma BAŞ, Perşembe Belediyesi Fen İşleri Ahmet YÜKSEL , Perşembe Fiskobirlik Başkanı Hasan İÇÖZ, Radyo Tv Gazeteciler Derneği Başkanı Birol ÖZTÜRK ,  Ünye Turizm İşletmeleri Derneği Başkanı Adnan SOBİ, Ordu Kadın Güc.Dest.Dern.Başkanı Mihriban YUVA, Perşembe Muhtarlar Derneği Başkanı Namık CANİK ve birçok sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve  üyeleri,Tosyöv yön.kur üyesi Turan Özfurat,Tosyöv Samsun Destekleme Derneği  yön.kur üyesi Ersan Yapıcı ,katılmışlardır.

About tosyovsamsun

KOBİ VE GİRİŞİMCİLİK TOSYÖV olarak, KOBİ ve paydaşları arasındaki etkileşim alanı oluşmasını sağlayarak onlara çözüm ve ortağı olarak dünya ile uyumu ve girişim özgürlüğü ilkesini gözeterek; KOBİ’lerin rekabet güçlerini, KOBİ ve Paydaşlarının potansiyellerini harekete geçirerek artırmak için varız.
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s